AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

help please Solve the absolute inequality. 2|3w+8|-13<-5
What is the meaning of the underlined word in the following sentence? Creo que veo camellos. caramels camels campgrounds candies
S what is equivalent to (4^7
Which leader and group supported the signing of a trade treaty between Great Britain and the US? Jefferson and the Federalists Washington and the Federalists
Can someone please help, ty!!
What were the long-lasting effects of reconstruction on most African Americans?
What is the purpose of this passage? It explains why the person telling the story is fascinated with Russian history. It provides background on how a family fro
Brainliest & 50 points please help! what were the two central ideas in Raccoon Olympics and detail some of the textual evidence the writer includes in that
Please help I need it now
ew Technology Leads to Bigger Cities In the 1800s, the United States was still a very young nation, trying to solidify its identity. The Industrial Revolution b