notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

What can you infer about Sergei's character based on the way he uses his first two wishes?
Choose the simple predicate in the following sentence. The men finished the game in a short time. A. finished B. game C. men D. time
What did Theodore Roosevelt often see as his greatest accomplishment as President?
of the 50 U.S states, 4 have names that start with the letter W. What percentage of U.S. states have names that start with the letter W?
How did Kepler's findings support the heliocentric theory?
what is the packaging of the milka chocolate made from?
a water tank holds 24,000 gallons how many hours will it take for two thirds of the water to be used if the water is used at an average rate of 650 gallons per
What are the four forms that water takes when it returns to earth from the clouds?
What is one geographic characteristic and explain how it made early life Greece unique.
197+ 29 make a hundred to add