HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Give the equation for a circle with the given center and radius. Center at (4, 1), radius = 6
Who is the author of “To Build a Fire”? Jack London O. Henry Guy de Maupassant W.W. Jacobs
The point slope form of the line is
Which condition would not help to produce a testlike environment? using your phone as a calculator a time limit a quiet room using no notes or textbook
According to jim cummins, social language (bics) takes 1-3 years while academic language (calps) is more difficult and takes 5-8 years to develop. how can teach
Can someone help me with this please
According to jim cummins, social language (bics) takes 1-3 years while academic language (calps) is more difficult and takes 5-8 years to develop. how can teach
The total surface area of a right circular cone is 256 square feet. If I slant height of the cone is three times the length of a radius of the base, find the le
What is one example of a type of media that might be used in a speech? A A quote from a famous geologist B A fact about the earth's history C A diagram of the c
Dao receives an employee discount on the purchase of a new automobile. The automobile that he is interested in has a sticker price of $18,560. If his discount i