ec069 ec069
  • 16-02-2022
  • Mathematics
contestada

4 nail polishes for $8.50 as a rate

Respuesta :

1234sarah1234
1234sarah1234 1234sarah1234
  • 16-02-2022

Answer:

Come one! Who actually knows this l bozo

Step-by-step explanation:

Answer Link
romnods384 romnods384
  • 16-02-2022
8.50/4=2.13 per unit
Answer Link

Otras preguntas

What is the largest known number called?
Jocelyn complied data on the number of hours students work per week the summer after senior year. The minimum number of hours is the distribution was 23. The ra
I don't get what they mean by writing an opinion Can I get some help?
I will give 50 points answer all why the order of the proof is correct d,a,c,b Please explan dosnt have to be super detailed haha 9. Order the steps below to co
Rahi is pouring concrete to create the foundation of a square deck covering 112 square feet. Which is the best estimate of one side of the deck? Round to the ne
CAN YOU PLES FRIEND ME
List 1 inherited trait that is ONLY based on genetics and is NOT affected by the environment in any way.
Any gîrls here free to talk
Write the equation so that a = 1: x2 + -6 x = -13 Complete the square: x2 – 6x + = –13 +
In this type of governance the power is in the hands of one person​