nkaujzoo39
nkaujzoo39 nkaujzoo39
  • 04-09-2021
  • Mathematics
contestada

Help answer this question please

Help answer this question please class=

Respuesta :

nitoudji3647
nitoudji3647 nitoudji3647
  • 04-09-2021

Answer:

The answer is the first one

Step-by-step explanation:

Correct me if I’m wrong and sorry if you got it wrong

Answer Link

Otras preguntas

what are the elements required for photosynthesis what are the products​
kangen aaaaa aku sangat bosan :ventahlah aku ingin ingin ingin ingintidur sajalahtranslate to english!!​
what sorts of events can inspire people?​
Suppose carpet for a 12ft by 14ft room costs $400 find the cost to carpet a room 48ft by 56ft
Solve the following inequality: |x – 4|> 6
Which of the following areas does the sacral region refer to? O A. Lungs OB. Thighs O C. Tailbone OD. Head
please help The three persuasive strategies that you can use to more effectively influence audience members’ beliefs, attitudes, and values are ___,____ and ___
A 2-pound bag of pears costs $4.16. What is the price per ounce?
Please help meee !!Question: decide if you should use first, second or third conditional:1. If they...........(phone) me yesterday, I ...................(give)
Which graph matches the exponential function f(x) = (3)x?