BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Evaluate using the value given: 5 + 12/z; use z=6​
what is the quontient of 72000+900?​
Write the inverse of each of these operations. + 7 -4 x5
Question┗(•_•)―→• What is the Act ( 1972 ) in Indian Constitution ? ​
A car travels 192 miles on 6 gallons of gas. How far can it travel on 8 gallons of gas?
Jess went to a concert with her friends. She brought $30.00. Jess needs to buy her ticket, which costs $12.00, and she wants to buy slices of pizza for her frie
Lance and Brandon ! purchased items at the sporting goods store and spent the same amount of money. Lance bought 18 shirts for his team, and Brandon bought 12 o
Hey smart people do this Please
How and why did modern humans succeed and populate most regions of the world?
at this point in the investigation who do u think to blame aye or horemheb