Clumsyxlala
Clumsyxlala Clumsyxlala
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

(will mark brainliest!!)

will mark brainliest class=

Respuesta :

RileyTheMally
RileyTheMally RileyTheMally
  • 04-03-2021

Answer:

the one with Heidy is the 3 one

the 6th one is E

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

2=10/5-2 is this a solution?​
8) The ratio of u to v is 12:10. The ratio of v to w is 25 : 17. Find the ratio u:v:w in its simplest form.
Write the equation of a line that contains the point (1,5) and is perpendicular to the line y = 2x - 6.
A box of tangerines that weighs 5 pounds costs $4.25. What is the cost per pound?
Explain race condition..don't spam..​
Select the correct statement below the national response framework.
Sandra buys 70 pencils with fuzzy tops. She gives 4 to each of her 15 classmates. The expression for the number of pencils she has left is 70 – (4 • 15) . Answ
Which of the following objects exert a gravitational force? Select all that apply •The Earth •an apple •the sun •a basketball •the moon
Explain the methods of preservation with examples and diagrams?
Will mark SMARTEST! 15ponits