Ja12345mc2
Ja12345mc2 Ja12345mc2
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Use the blank table to help determine the answer to the question below.

If bananas cost $0.45 each, how much will 9 bananas cost in all?

Use the blank table to help determine the answer to the question below If bananas cost 045 each how much will 9 bananas cost in all class=

Respuesta :

gpatrick62
gpatrick62 gpatrick62
  • 01-03-2021

Answer:

$4.05 for all nine bananas.

Answer Link
Ki11uaZ0ldyck
Ki11uaZ0ldyck Ki11uaZ0ldyck
  • 01-03-2021

Answer:

The total cost 9 bananas is $4.05

Answer Link

Otras preguntas

write 720,080 in expanded form with exponents.
what's a root word for geographer
order least to greatest 0.5, 3/16, 0.75, 5/48
explain how you could use the distribute property and mental math to find 5 times 198
What are 2 food making processes
The sum of two integers with different signs is 8. Give two possible integers that fit this description.
what is the unit rate for 40 meters in 5 seconds
A class has 6 boys and 15 girls, what is the ratio of boys to girls?
what number is one thousand more than 700,012
sue wrote a doubles fact. it has a sum less than 10 and greater than 4. the addends are each less than 5 what facts might she have written?