baileysmith5
baileysmith5 baileysmith5
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

HELP MEEEE!!!! ASAP PLSSS I CAN GIVE BRAINLIST!!!!

HELP MEEEE ASAP PLSSS I CAN GIVE BRAINLIST class=

Respuesta :

preston2819 preston2819
  • 12-02-2021

i cant read it reput the pic up plz

Answer Link
alijahnae1 alijahnae1
  • 15-02-2021
The first one is $1.5 because you multiply by .25 and you subtract the answer from two
Answer Link

Otras preguntas

A. How quickly money can be exchanged
A 2 gallon bottle of fabric softener costs $28.16. What is the price per cup
What is a thesis statement?
Hunter is trying to write a proper scientific question. He is thinking of these three options: A. What is gravity? B.how does the force of gravity affect object
What is the function of the endocrine system?
How do you do dilation.
Given: ∆PQR, m∠R = 90° m∠PQR = 75° M ∈ PR , MP = 18 m∠MQR = 60° Find: RQ
The marginal cost of making a computer is $ 75. At a computer price of $100, a producer _. A. Earns profits B. Just covers costs C. Loses money
It took Khalid 90 minutes to complete 40 tasks. Which answer choice is an equivalent rate? a. 10 tasks 0.9 minutes b. 10 tasks in 2.25 minutes c. 10 tasks in 9
How did women use their position in the work face to demand rights ? Check all that apply