steelmansarah
steelmansarah steelmansarah
  • 03-11-2016
  • Health
contestada

The personal cost per smoker per year is estimated to be $2,500. true or false

Respuesta :

MildyConfusedRussian
MildyConfusedRussian MildyConfusedRussian
  • 03-11-2016
it's 7.00 per Pack, whicis around 2,550. True
Answer Link
lexigibson5thta
lexigibson5thta lexigibson5thta
  • 12-08-2019

Answer:

7.00$ a pack boiiiiiiiiiii

Answer Link

Otras preguntas

what arguments did opponents of annexing foreign territories present
Your study unit notes that relationships, careers, and education are all processes. Which of the following statements best explains that use of the word "proces
The campers in cabin C walked 3/5 of 9 miles. how many miles did they walk?
how does succession occur after a forest fire
Why did the start of the spanish exploration of the western hemisphere correspond to the catholic conquest of spain? gaining the sea ports along the coast allow
how was new jersey different after it became a royal colony in 1702
Under which circumstance is Congress most likely to pass a bill the president has threatened to veto? The president’s public approval rating is extremely high.
did the idea of a heliocentric view of the solar system originated with Copernicus?
A bakery offers a sale price of $3.50 for 4 muffins. What is the price per dozen
What is a myocardial infarction (MI)?