kuyyakenneth kuyyakenneth
  • 03-02-2021
  • English
contestada


I NEED HELP!!!... WHATS THE ANWSER FOR THIS??

I NEED HELP WHATS THE ANWSER FOR THIS class=

Respuesta :

y52u6mjstd y52u6mjstd
  • 03-02-2021

Answer: surprised

Explanation:

Context clues

Answer Link
AGirlWithTooMuchTime
AGirlWithTooMuchTime AGirlWithTooMuchTime
  • 03-02-2021

Answer:

C. Real

Explanation:

Genuine means sincere, or real I guess

Answer Link

Otras preguntas

How to write a rule for the nth term of the geometric seq
Describe the energy transformations that occur during photosynthesis and cellular respirationDescribe how energy is used in the bodyBut we are taking about fish
Consider the following random sample of data: 12, 24, 30, 15, 22, 5, 9, 3, 101, 20
What is the rate of change of the graph?a.1/32 gallons/mileb.1/64 gallons/milec.64 miles/gallond.32 miles/gallon
is y=2x+4 a linear equation
solve the given system of equations2y=x+93x-6y=-15
the owner of Nuts2U Snack Shack mixes cashews worth $5.75lb with peanuts worth $2.00lb to get a half pound mixed nut bag worth $1.70. How much of each kind of n
find the unit price and round your answer to the nearest cent. you make $512.92 a week. if you work 36 hours find your hourly rate of pay
There were 24 participants in a recent study on personality traits. After being shown five images (1, 2, 3, 4, and 5), each participant selected the one that wa
Please help me with this I do not understand. I did the steps but am really looking for the answer if you could help.