lovelyyyyisabelle
lovelyyyyisabelle lovelyyyyisabelle
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

help please, and thank you! :)​

help please and thank you class=

Respuesta :

alahigoalie
alahigoalie alahigoalie
  • 03-02-2021

Answer:

top left, top right and lower middle

Answer Link

Otras preguntas

7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
food couldn't reach the stomach without the esophagus and the what
Why was Emmeline Pankhurst significant?
Clarence brought 5 rolls of color film and 4 rolls of black - and - white film for his camera for a total of $24.00. The black - and - white cost $1.50 per roll
7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
What method of generating electricity doesn't make use of a rotating generator?
What was significant about the new habitats Darwin visited?
how many yards in a mile?
What kinds of activities made up the early economies of the North American colonies?
Which substance does not obey the Lewis octet rule? a. O₂ b. NO c. CO d. N₂ Can anyone explain this one for me?