mochibobaicecream
mochibobaicecream mochibobaicecream
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

Need help on thissss

Need help on thissss class=

Respuesta :

masonrhodes13
masonrhodes13 masonrhodes13
  • 02-02-2021

Answer:

i think the answer might be b if not i'm sorry

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A company offers a rate of $.05 per minute. How would you find the unit rate per hour?
Which group of words is a sentence fragment? A. Wolves are wild animals. B. Wolves and dogs are close relatives. C. A wolf can run up to 40 miles a day. D. As a
4) Using complete sentences, explain how to find the average rate of change for f(x) from x = 4 to x = 7.
why is an objects density expressed as a combination of two units
what was the battle cry of the colonists
how are simple cations and anions named ?
Austin shops at Surfer Joe,'s surf shop before going to the beach. He buys 2 shirts, a pair of board shorts, and a towel. If he gives the cashier $60, how much
3902.00 divided by 3
Which answer does not correct this run-on sentence? They went to the bowling alley, we went to the skating rink. A. They went to the bowling alley, but we went
write 80 as a prime factor?