davina1283
davina1283 davina1283
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

plzzzz answer the double number line shows that 4 pounds of tomatoes cost $14. fill in the yellow boxes to show the prices of 1, 2, and 3 pounds of tomatoes. ​

Respuesta :

4617685
4617685 4617685
  • 01-12-2020

Answer:

i cant fill in anything without a picture

Step-by-step explanation:

Answer Link
callofdutymbile86
callofdutymbile86 callofdutymbile86
  • 01-12-2020

Answer:

there is no picture bruhhhhh

Answer Link

Otras preguntas

A bakery uses 8 tablespoons of honey for every 10 cups of flour to make bread dough. Some days they bake bigger batches and some days they bake smaller batches,
How did the Columbian Exchange contribute to the early cultural development of the Americas? A Native Americans brought their belief system to Europe. B. The Na
simplify the expression.. help me pleaseee 3
Convert 7 over 8 to a decimal.
how can social justice help fight social challenges
Next, Leah wants to add a content slide that allows her to insert a table. Which tab should she click to complete this action? Home What should Leah click to op
2(3+4m)-9=45 how would I solve this?​
simplify 8.3-4.5(6.1+.5)
An object is most likely to sink in water if____
If all living organisms contain the same DNA how is it that we are all different?