vanessa00820 vanessa00820
  • 01-10-2020
  • Mathematics
contestada

Write an equation of the line below.

Respuesta :

desiultron101
desiultron101 desiultron101
  • 01-10-2020

Answer:

An 8-pack of frozen waffles costs $6.91. What is the unit price, rounded to the nearest cent?

Step-by-step explanation:

teel me answer wuick

Answer Link
pnkt4gfbfp
pnkt4gfbfp pnkt4gfbfp
  • 01-10-2020

Answer:

2x-3^2=10x

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

number 6 please i need help this formula may help y=mx+b
is 14.5% equivalent to the decimal 14.5
Why was the road to democracy more difficult for France then for England?
what is 10 to the 3rd power x n = 630
I need help on these questions PLEASE
How to round 45 grams to the nearest 10 grams
What human body system could be most easily fossilized?
this year freshmen will be required to take English science and mathematics
Write one sentence that contains a cliché
A horizontal line passes through the point (5, –1). Which point is also on this line? (0, 0) (–1, 5) (5, –4) (–2, –1)