sarahxxplays19
sarahxxplays19 sarahxxplays19
  • 01-10-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone help me with this question?

Can someone help me with this question class=

Respuesta :

Hardy940
Hardy940 Hardy940
  • 01-10-2020

Answer:

8/2

Step-by-step explanation:

Answer Link
yungboiashiepie
yungboiashiepie yungboiashiepie
  • 01-10-2020

Answer:

8/2

Step-by-step explanation:

I did the quizz and I got it correct

Answer Link

Otras preguntas

MZ Corporation produces fudge bars. Total fixed cost is $55,500. Each package of fudge bars sells for $4.95 with a variable unit cost of $3.10. What is the brea
Kelly’s dance recital is this weekend! They are setting up chairs in the auditorium, and there are six rows of 18 chairs set up. In the first four rows, two ch
how do you calculate the mean annual change​
If cosθ= 1/7 and tanθ= 5/3 then what is sinθ?
What are the highest-rated Pit Boss grills, taking into account performance, durability, features, and customer satisfaction among grill enthusiasts?
In 20 words or fewer, explain why you think Bantu peoples never formed a unified state despite having language and cultural similarities.
inform State two advantages, of oral tradition as a source o information in history and government. (2 marks) ​
what were a couple of tribes that were removed from the southeast united states to the lands west of the Mississippi
Determine the real root(s), if any,of the quadratic function shown below
PLEASE HELPPPPP WILL GIVE BRAINLIEST!!